.

.

4 Х 1 4 Стр 7 8 Лplфорд Калапи Спојка

4 Х 1 4 Стр 7 8 Лplфорд Калапи Спојка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Круна калапи додава убава завршница на елегантни соби. За да го добиете овој изглед, едноставно ќе ангажирате професионалец за да ги дознаете и инсталирате сите комплицирани намалувања на митра. Ова ги направи трошоците за обликување на круната поскапи бидејќи овој метод може да биде трудоинтензивен. Не повеќе. Нашите обликувани внатрешни и надворешни агли ја прават инсталацијата ветре. Кажете им збогум на митрите со НАШИТЕ САМОСТОЈНИ агли и спојки. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата