.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Париски Синџир На Пченица

Примарно Злато Каратно Бело Злато Париски Синџир На Пченица

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Изработено од сјајно бело злато од 14 карати, ова привлечно парче е дефиницијата за шик стил. Обезбеден со затворач за јастог, Овој прекрасен Ѓердан со париски синџир од пченица широк 1,75 мм е комплетиран со висока полирана завршница што додава фин сјај на секоја алка. Овој ѓердан е погодно достапен во вашиот избор од 20-инчни должини за совршено да одговара на вашите потреби.Метална Тежина : 7,63 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Париски Синџир На Пченица Накит Завршница : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 20-инчен х 1,75 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединетите Американски држави Примарно Злато 14 Каратно Бело Злато 1,75 мм Париски Синџир На Пченица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата