.

.

Денот На вљубените Машки И Големи Машки Срце Печатење Боксерки

Денот На вљубените Машки И Големи Машки Срце Печатење Боксерки

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Почувствувајте ја љубовта. Боксерските Шорцеви За Денот на вљубените Со печатење на срцето се забавен начин да ја започнете вашата облека за тој посебен ден. Супер-меки, овие удобни боксери се чувствуваат добро колку што изгледаат, па зошто да ги ограничите на само еден ден? Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Округот На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М.Фит : Опуштено; седи под половината и нуди целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; еластичен појас со внатрешен кабел за влечење; копче летај. Карактеристики : Меко сатинско чувство; сите печатење. Денот на вљубените Боксерски Шорцеви За Мажи Од Начин Да Го Прослават.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата