.

.

Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави На Екипажот На Девојчињата

Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави На Екипажот На Девојчињата

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Кошула Со Долги Ракави Маица Со Маица Со Долги Ракави. Без ознаки не значи иритирачка ознака. Содржина на ткаенина : 50% памук/50% полиестер; 254 грама. М. Оксфорд Греј. Големи Девојки. Ханес. Екипажот. Долг Ракав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата