.

.

Рокленд Мода Мекиот Исправен Багаж Во Собата Ф102

Рокленд Мода Мекиот Исправен Багаж Во Собата Ф102

DEN 1623.68

Количината на стоката
Това е достапна

Овој прекрасен Луксузен Комплет за проширување на багажот од 2 Парчиња е произведен со патентирана тешка ткаенина со висок број НА ЕВА.  Овој комплет е совршен за сериозниот и искусен патник!!  Произведен со најдобра тешка полиестерска и пвц подлога, овој комплет за багаж е дизајниран за патникот во движење и доаѓа со исправена и торбичка за летање.  Доаѓа преполн со карактеристики, вклучувајќи : внатрешна рачка што се повлекува, тркала за скејт ВО линија, обезбедени џебови со заден патент, рачка за држење на горниот и страничниот комфор, шипки за стабилност на дното за да се избегне навалување и брави и клучеви.    Исправените карактеристики вклучуваат : . * Јасен систем за скејт тркала во линија за непречено возење • • Само-заклучување на копчето внатрешно складиран систем за рачка што се повлекува . • Comfortableономски и удобни рачки на горниот и страничниот зафат . • Два предни џебови со целосна големина обезбедени со патент . * Три внатрешни организациски џебови за сите ваши потреби за патување • • исправениот ентериер е целосно обложен со издржлива и елегантно втисната постава . • Елегантен сребрен калај тежок индустриски хардвер . Карактеристики на торбичката за рачни Летови вклучуваат : . • Елегантно втиснат целосна внатрешна обвивка . • Отстранлив и прилагодлив нелизгачки ремен за рамо . • Пространа главна преграда . * Максимална јачина индустриски хардвер • • 19-инчен Рачен Исправен : 19 инчи висок х 13 инчи широк х 8 инчи проширлив до 10 инчи длабок. 6 килограми. • Торба за Носење лет : широка 12 инчи х 11 инчи висока х 5,5 инчи длабока-1 фунта. Совршен За Викенд Патување. Скејт Тркала. Целосна Постава. Проширување. Внатрешна Рачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата