.

.

Лолој Ii Skye Ориентални Злато Руменило Површина Килим

Лолој Ii Skye Ориентални Злато Руменило Површина Килим

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Скај е безвременска и класична со прекрасен дизајн од стариот свет во различни избори во боја. Моќ-се појави Во Кина од 100% полиестер, овие печатени дизајни обезбедуваат текстуриран ефект на килими од висока класа по прифатлива цена. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% Полиестерски Куп. Висина На Купот : 0,13". Традиционално. Произведено Во : Кина. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата