.

.

Airpro Колекција Три-Светлина Таванот Вентилатор Светлина

Airpro Колекција Три-Светлина Таванот Вентилатор Светлина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Три-лесен комплет со бели измиени стаклени нијанси во стилот на алабастер убава во дизајнот. Белата завршница одговара со хромиран ланец за влечење и бела фоб. Иновативниот систем за прицврстување на стакло со пролетни клипови го елиминира грозниот вишок хардвер. Добро за употреба Со вентилатори На Таванот P2500 и P2501 и вклучува брз конектор за лесно ожичување. Ги исполнува Барањата На Законот За Енергетска Политика од 2005 година (ЕПАКТ) и 3-13w вклучени се компактни флуоресцентни светилки со средна основа. Airpro Колекција Три-Светлина Таванот Вентилатор Светлина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата