.

.

Патување Во Витлеем Ласерски Врежана Кристална Коцка Од Рингмастери

Патување Во Витлеем Ласерски Врежана Кристална Коцка Од Рингмастери

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа прекрасна ласерска врежана кристална коцка прави совршени подароци за свадба или годишнина. Заедно со осветлена ротирачка основа, ОВИЕ 3д уметнички дела прават одлична декорација на маса или полица. Секоја коцка е спакувана во прекрасна кутија за подароци обложена со кадифе. Оваа коцка е : 5см х 5см х 8см. Прекрасно детален ласерски врежан дизајн. Доаѓа со кутија за подароци обложена со кадифе. Се вклопува На Осветлена ротирачка основа (се продава одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата