.

.

ХУЗЕР СПД-155-КОМПЈУТЕР 2.5 Тапа Дупка Месинг Полиран Хром Dispура Сапун Диспензерот

ХУЗЕР СПД-155-КОМПЈУТЕР 2.5 Тапа Дупка Месинг Полиран Хром Dispура Сапун Диспензерот

DEN 1044.16

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики и Придобивки Опис На Производот Диспензерот За Сапун Houzer Endura доаѓа во различни дизајни и завршетоци за да одговара на стилот на вашата кујна. Со технологијата На Мек Допир, една пумпа обезбедува прецизна доза на течен сапун секој пат. Разредете со вода кога користите концентрирани течности за миење садови, шишето со голем капацитет 18оз погодно се крие под вашиот шалтер со чиста лесна инсталација. Хоузер е повеќе од само име на бренд. Како производител со повеќе од 70 години искуство во изработка на шамотни мијалници и славини во ФАБРИКИТЕ ИСО сертифициран Хаузер Во Турција, ние го надополнуваме вашиот дом и начин на живот со иновативни дизајни кои користат најсовремена технологија во производството и изработката. Ова му дава на Хузер доверба да застане покрај Нашата Гарантирана Доживотна Гаранција на сите наши славини. Сите славини На Хаузер се сертифицирани ЗА мкс за да ги исполнат Или надминат Американските Државни И Федерални водоводни кодови и ниските стандарди за безбедност на олово. Со над 400 мијалници и славини за кујна и бања за избор, Хаузер обезбедува огромен спектар на традиционални, преодни и современи мијалници и славини за секоја кујна, бар или тоалет. Нашите колекции за мијалник и славина се совршени примери за нашата уникатна страст за иновации и дизајн и идеален начин за да го одразите вашиот личен стил во срцето на вашиот дом, Вашата Кујна. Цврста месинг градежна пумпа. Мек допир Сапун Издавање Со Точна Доза. 12 Мл. голем капацитет храна одделение безбедно пластични сапун шише. 3600 степен Вртливата Сапун Диспензерот. Достапно во 3 опции за завршна обработка. Ограничена Доживотна Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата