.

.

Транс-Дапт ТДП ЦРЕВА КОМПЛЕТ НЕОПРЕНОВИ 36

Транс-Дапт ТДП ЦРЕВА КОМПЛЕТ НЕОПРЕНОВИ 36

DEN 511.68

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет ЗА ЦРЕВО ЗА ТРАНС-Дапт НЕОПРЕНОВИ 36 Филтер За Масло Црево За Масло Комплет За Црево За Китоил; Вкл. 36 во. Неопренови Црево; Нитрилни Лагер; Месинг Фитинзи; 300 пси; КАРАКТЕРИСТИКИ : Масло Црево Комплет. Цревата Може Да Се Скратат За Специјални Апликации. Дизајниран за Употреба со Адаптери За Бајпас Со Транс-Дапт. Дизајниран за Употреба со Комплети За Преместување На Филтерот За Масло со Транс-Дапт. Дизајниран за Употреба со Далечински Држачи За Филтрирање w/Trans-Dapt. 1 Година Ограничена Гаранција. Вили Гарнер, основачот на Транс-Дапт Перформанс, ја започна својата нова компанија за производство и продажба на адаптери за пренос надвор од неговата гаража. Г-дин Гарнер стана толку познат по своите квалитетни адаптери, не помина долго време пред да ангажира "десна рака" за производство, додека Вили излезе на патот, продавајќи го својот производ. Со филозофијата на вили за обезбедување широк избор на квалитетни производи по фер цена, Транс-Дапт наскоро стана компанија за повик, секогаш кога ви требаше менувач, карбуратор или адаптер за филтер за масло, а за само 4 години, продавницата на двајца луѓе во гаража пополнуваше 40.000 квадратни метри канцелариски, магацински и производствен простор. Во 2009 година, тоа ќе биде пред 50 години.. Денес, Производите За Транс-Дапт Перформанси, кои сега се дел од групата компании за перформанси Хедман, престојуваат во објект од 100.000 квадратни метри користејќи ја најновата обработка НА ЦПУ и CAD дизајн за да се осигура дека филозофијата На вили Гарнер за обезбедување квалитетни делови за изведба не е загрозена. Дополнителни Карактеристики Боја : ЦРНА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата