.

.

Хартија Коктел Салфетки, во, Темно Виолетова, 20ct

Хартија Коктел Салфетки, во, Темно Виолетова, 20ct

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете богата боја на вашата трпеза за забави со овие квадратни Двослојни Длабоко Виолетови Коктел Салфетки. Овој пакет од 20 хартиени салфетки го олеснува бришењето на случајните излевања. Координирајте ги овие длабоко виолетови салфетки со други партиски материјали или спарете ги со други еднобојни и печатени садови за да создадете прекрасен изглед. Тие мерат приближно 5 "х 5" и се продаваат во пакување од 20. Длабоко Виолетови Коктел Салфетки, 20-Пакет : Пакет од 20 Длабоко Виолетови Коктел Салфетки. Салфетките мерат 5 "х 5". Виолетови хартиени салфетки во пакување од 20 се совршени за сервирање мали предјадења и грицки на вашата забава. Садовите за еднократна употреба го олеснуваат чистењето после забавата. Длабоко Виолетова еднобојна садови е совршена за вечери, забави за дипломирање или секојдневна забава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата