.

.

Патики за тантеки со машка чипка на воздухот во воздухот

Патики за тантеки со машка чипка на воздухот во воздухот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Удобно и издржливо, патиката од чипка на Хантингтон од Airwalk е совршен чевел за вашиот секојдневен стил. Како одење по стилски облак, оваа лесна, чистачка патика е сигурна дека ќе биде ваша забава за викенд, прошетка во паркот или само виси дома. Материјал : велур/полиуретан/платно горе; Гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : лесен; перниче со нозе. Машки патики со чипка од Airwalk.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата