.

.

Луксузна маска - Премиум квалитетна венецијанска маскара за маскара за мажи и жени - маскарада топка - Пром Марди Грас - Ноќта на вештерките - Ноќта на вештерките

Луксузна маска - Премиум квалитетна венецијанска маскара за маскара за мажи и жени - маскарада топка - Пром Марди Грас - Ноќта

DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите очи ќе бидат на вас на маскарадната топка или карневалската забава Марди Грас кога ја носите нашата маска како завршен допир на вашата облека. Нашиот разноврсен додаток е идеален за слави на Ноќта на вештерките и костумите за парови на паровите, затоа облечете ја оваа класична маска за наредните години. Изгледајте секси и се чувствувате уверени во стилска и лесна маска која ќе се чувствува пријатно цела ноќ. Изберете од задебелени дизајни кои имаат виолетова, зелена и златна боја, или одлучете се за минималистичка боја на блок како бела или црна боја. Што и да е вашата маска, може да биде, луксузната маска ве доби. Луксузна маска - Премиум квалитетна венецијанска маскара за маскара за мажи и жени - Маскарада топка - Пром Марди Грас - вештерска венецијанска маска : Одлучете се за луксузна маска за да ја однесете облеката за маскарада на топката на следното ниво. Оваа екстравагантна серија има различни уникатни и сложени дизајни за да го донесете вашиот изглед во живот со оригинален и смел додаток како нашите маски во стилот на гроздобер . Носете го на различни настани : На секоја кутија за облекување му е потребна зачудувачка маска. Изгледајте неверојатно кога ќе го ставите дали за маскирање на Ноќта на вештерките или прослава на карневал на Марди Грас. Изберете маска за полу-лице со врвен квалитет Unisex за ставка што можете да ја споделите со вашите пријатели и вашиот партнер исто така . Изберете од разни дизајни : Ниту две маски не се исти со луксузна маска затоа што знаеме дека изборот е важен. Затоа нашата премиум серија вклучува 15 различни шеми и стилови на бои, така што можете да дозволите вашата личност да блесне низ вашиот костум . Квалитетни материјали и занаетчиство : Нашите маски се изработени од пластика од врвен степен за висококвалитетна маска што ќе трае, па така Можете да ги изнесете да играат за Ноќта на вештерките или кој било настан за облекување. Овој материјал е без напор да се исчисти - само користете топла вода со сапуница за да се освежи пред употреба . Лесно прилагодлива вратоврска со лента : без напор да го зацврстите сами со леснотија користејќи го нашиот прицврстувач за двојна лента за вратоврска. Имаме најголема политика со маскирање, така што можете без напор да го прилагодите фитингот на нашата маска за унисекс за да биде удобно за да можете да ја носите како втора кожа цела ноќ . Нашата комплетно редизајнирана серија на маски е достапна во повеќе бои и дизајни за да одиме со која било шема на бои или костум . Луксузна маска - Премиум за квалитет на венецијанска забава маскара за маскирање за мажи и жени - Маскарада топка - Пром Марди Грас - Ноќта на вештерките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата