.

.

Девојките за патрола и јамка на никелодеон шепа и јамка за спортски сандали со спортски пети

Девојките за патрола и јамка на никелодеон шепа и јамка за спортски сандали со спортски пети

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Момци на Дизни Пиксар и јамка ги затворија спортските сандали со пети. Овие сандали се одлични за сите активности и се многу лесни за преземање и исклучување. Со прилагодливост на кука и јамка, тие исто така се лесни за прилагодено вклопување на секоја нога. Момци за куки и јамки за играчки на Дизни Пиксар ги затворија спортските сандали со пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата