.

.

Дома на Сомерсет стилизиран килим со кружна област

Дома на Сомерсет стилизиран килим со кружна област

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот простор за живеење со стилизиран килим на Домот на Сомерсет. Покријте ги сите флеки на вашиот тепих или направете ги подовите од тврдо дрво да се чувствуваат пријатно со мекото и луксузно чувство на килим. Современиот и елегантен дизајн ќе додаде допир на елеганција на кој било декор. Сомерсет дома стилизиран килим со тркалезна област : usивеајте го вашиот простор за живеење. Стил : Обичен современ, традиционален гроздобер. Бои : сиво и бело. Дизајни и бои : карирани ленти (сива и бела), кралска градина (сива, бела и црна), калеидоскоп (бела и сива), Атина (сива и бела), лента од Бретон (црно -бело), ​​геометриски (сиво и бело) . Материјали : 100 проценти полипропилен сет на топлина. Материјал за поддршка : полиестер/јута. Упатства за чистење : Препорачано чистење на суво чистење. Машински изработени. Отпорен на дамки. Направено во Турција. Димензии : дијаметар од 5 '.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата