.

.

Редовен директен Jeanан

Редовен директен Jeanан

DEN 335.04

Количината на стоката
Това е достапна

Директно легрегуларно вклопување низ седиштето и логото на логото на бутот, затворање на копчето за џеб со "w " зашивање на задниот џеб, кожен крпеница, тексас ткаенина со современа директна нога што ја барате. Фармерките со директно нозе на Wrangler седат пониско на половината со права нога и имаат опуштено седиште и бутот. Земја на потекло : Бангладеш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата