.

.

Водано пристаниште зајдисонце рефлексија на крајбрежната фотографија Необрачена уметничка печатена wallидна уметност

Водано пристаниште зајдисонце рефлексија на крајбрежната фотографија Необрачена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 639.68

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 7 x 0,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : вода, вода, пирс, небо, на отворено, хоризонт, плажа, море, брег, брег, сценографија , Пејзаж, изгрејсонце. Дизајн од effеф По. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата