.

.

Венум Логоа Спатс

Венум Логоа Спатс

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Венум избра да ја сподели својата приказна преку хронолошки фриз на еволуцијата на логоата на брендот, отпечатен На Плукањата, за да потсети дека во животот ништо не е невозможно. Венум не е направен за еден ден. И вие, гордо прикажете ги вашите избори носејќи Логоа На Венум Плукаат и борете се до последниот здив за да ги постигнете своите цели! Со својот систем за компресија, овие Плукања ќе ви помогнат да ги подобрите перформансите и да го зголемите времето за опоравување. Неговите армирани рамни шевови исто така ќе ве пуштат да дивеете во сите фази на борба. 87% Полиестер-13% Еластан : истегнување и отпорен. Сублимирани отпечатоци, за подобра издржливост. Засилени рабови. Ergономски шевови и еластичен појас за совршено вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата