.

.

Ренума Боемска Врежана Странична Маса, Бело Перење

Ренума Боемска Врежана Странична Маса, Бело Перење

DEN 2031.84

Количината на стоката
Това е достапна

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Ренума Боемска Врежана Странична Маса, Бела Мијалник И луксузна, оваа прекрасна врежана странична маса е современо наследство. Инспириран од работата на ликовните занаетчии, тој е прецизно изработен со дрво и има прекрасна бела измиена завршница што ја истакнува неговата софистицирана егзотична шема. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од дрво од манго за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : Бело Миење. Боја На Рамката : Бело Перење. Табела Врвот Боја : Бело Миење. Собрани димензии : 17 во. В х 17 во. Д х 17 во. Х. Тежина На Предметот : 4 килограми. Капацитет на тежина : 25 килограми. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата