.

.

14kw LTW Удобност Одговара На Големината На Бендот во 14k Бело Злато

14kw LTW Удобност Одговара На Големината На Бендот во 14k Бело Злато

DEN 8799.84

Количината на стоката
Това е достапна

14kw 6mm LTW Удобност Одговара На Големината На Лентата 11 во 14k Бело Злато Атрибути На Производот : Цврсто Полиран14k Бело златно гравирање удобност fitlightwightmachinedwidhth : 6.00 mm (0.236 инчи)Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 14kfinish : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 6 mmstone SETTING_1 : Ring Machinesize (минимум) : 11.00 Големина (Максимум) : 11.25 Зголемување На Големината На Големината : 0.25 материјал : примарно : злато вклопување : comfortstone облик_1 : tbdstone големина_1 : гравирање : Да Тип На Производ : накит тип на накит : Ringsmaterial : Примарна - Боја : Белење Тип : свадба bandsstone тип (ДРУГИ)_1 : Страна КАМЕН МОНТАЖА(И)Прстен Тежина : лесен 14k Бело Злато. 14кв 6мм ЛТВ Удобност Одговара На Големината На Бендот 11.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата