.

.

Отворен Крошна Шатор Со Странични Ѕидови И Прозорци - FT - Бело

Отворен Крошна Шатор Со Странични Ѕидови И Прозорци - FT - Бело

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Надворешниот Шатор Со Крошна со Странични Ѕидови и Прозорци лесно се поставува и расклопува за оние жешки летни денови или лоши временски услови. Совршен избор за вашите скари на отворено, забави, излети, концерти и многу повеќе. Користете го овој белведер комерцијално или рекреативно. Нашиот надворешен врв за белведер е направен специјално за да ве заштити од УВ зраците. Отстранливите странични ѕидови ви даваат можност за прилагодлив износ на приватност и заштита. Мерки на 10 Х 20 стапки кога ќе се постави, нудејќи многу простор за поставување на која било од вашите потреби за настани на отворено. Со странични ѕидови, покрив, рамка и прозорци. Дијаметар на челична цевка : 1,5 инчи (38 мм). Боја : Бела. 10 х 20 стапки тежок шатор за забави со отстранливи странични ѕидови за прилагодлива приватност . Висококвалитетна, дополнителна цврстина челичната рамка во бел прав е отпорна на чипсување, лупење и можна корозија . Тешка водоотпорна / водоотпорна ткаенина крошна . Белведер врвот е направен од издржлив пвц . Нуди до 200 квадратни метри ув заштита . Вклучува 4 штипки за завртки и метални фитинзи за спојување за најголема стабилност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата