.

.

Хајхајуп Новогодишен Подарок Фу Карактер Стринг Кинески Новогодишен Приврзок Шаховски Украс

Хајхајуп Новогодишен Подарок Фу Карактер Стринг Кинески Новогодишен Приврзок Шаховски Украс

DEN 221.76

Количината на стоката
Това е достапна

Новогодишен Подарок Фу Карактер Низа Кинески Новогодишен Приврзок Шаховски Украс Поставен Новогодишен Подарок Фу Карактер Низа Кинески Новогодишен Приврзок. Материјал : крпа. Боја : како што покажува сликата. Тежина : 15гр. Големина : 9, 5х9х1цм СИГУРЕН и ДОЛГ ВЕК на траење : Овие Се Главно Изработени од Мек Материјал, Што е Добра Текстура, Удобна За Повеќекратна Употреба и Лесна За Одржување На Бојата и Обликот За Следната Употреба. Убави И Шармантни Комбинации : 2022 Кинеските Новогодишни Украси Се Достапни Во Широк Спектар На Стилови И Количини За Да Ги Задоволат Вашите Потреби За Украсување. ИДЕАЛЕН ИЗБОР КАКО ПОДАРОЦИ : Кинеските Украси За Среќа Можат да Бидат Претставени Како Убави и Топли Подароци На Вашето Семејство, Пријатели, Роднини, Соседи и Колеги, Да не Го Слават Фестивалот, Туку И да Ја Изразат Вашата Грижа и Благослови. КАДЕ ДА ДЕКОРИРАТЕ : Нашите Украсни Украси Од Пролетно Дрво Се Идеални Додатоци На Вашиот Дом и Кинески Новогодишни Забави, Тие Можат да Се Закачат На Вашите Растенија Во Саксии, Гранки, Кваки, Прозорци, Камини и Кој било Друг Агол од Вашиот Дом, Плус Тие Се Исто Така Погодни За Закачување На Приврзоци За Клучеви, Багаж, Торби Итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата