.

.

Стапчиња Табла Капи

Стапчиња Табла Капи

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете ја вашата креативност и личност да блеснат со Овие Налепници МАМБИ. Тие имаат над 150 стилски и декоративни букви и броеви во црно-бело кои доаѓаат во различни големини. Овие налепници за азбука се прекрасни за бележници, училишни задачи и проекти, уметнички и занаетчиски проекти дома и многу повеќе. Можете исто така да ги користите за украсување и персонализирање на предмети како што се календари и дневни или месечни планери. Секое пакување доаѓа со 16 листови со димензии 9 " х 6". Мамби Стапчиња Капачиња Од Табла : Декоративен црно-бел стил и дизајн на табла. Над 150 налепници за белешки со букви и броеви во различни големини. Доаѓа со 16 листови, секој со димензии 9 "х 6".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата