.

.

Клиренс Облека За Жени, Летен Обичен Краток Ракав Вратот На Екипажот Лабава Памучна Ленена Печатена Блуза Широка Нога Дипломирање Подарок Портокалова Големина 10

Клиренс Облека За Жени, Летен Обичен Краток Ракав Вратот На Екипажот Лабава Памучна Ленена Печатена Блуза Широка Нога Дипломирање

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Летото е совршена сезона за жените да го истакнат своето чувство за мода во различни тимови, без разлика дали се на одмор или на работа. Дводелен комплет е трендовска облека која се состои од врв и шорцеви или здолниште. Женските комплети доаѓаат во различни стилови, големини и бои, вклучувајќи плус големина и медиум. Некои популарни комплети вклучуваат деловни костуми, хавајска облека за плажа, парчиња инспирирани од 70-тите и 80-тите години, комбинезони и секојдневна облека за дневна облека. На продажба или дозвола, жените можат да купат слатки и секси тимови за евтина цена. Пижамите се исто така суштински дел од колекцијата женска облека, а соодветните комплети пижами се скромен, но стилски избор. Атлетското носење како што се кошули за вежбање и панталони со џебови се совршени за одење во теретана или за активирање на отворено. За специјални прилики, како што се роденденски забави, концерти и клубови, макси здолништа, облека од бохо фестивал и облека инспирирана од диско се жлебен избор. Без оглед на приликата, жените имаат многу опции за носење со гордост. Летен Секојдневен Врат На Екипажот Со Кратки Ракави Лабава Памучна Ленена Печатена Блуза Широка Нога За Жени Со Големина На Портокал 10. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина Табела : Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 121cm/47.64 "Половината : 72cm/28.35" Врвот Должина : 51cm/20.08 "Панталони Должина : 85cm/33.46". Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и дише. Прилики : овие врвови се вклопуваат за секојдневно носење, училиште, спорт, одмор, забава, дом и други активности во затворени простории и на отворено. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Тоа е прекрасен подарок за себе, или за членовите на семејството. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Спецификации : Бои : Портокалова Големина : XL (САД : 10)Пол : Женска Сезона : Пролет,Лето,Есенска Пригода : Дневно,Клупски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Модна Јака : О-Врат : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи и 1 ПАРЧИЊА панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата