.

.

Бинмер Менс Панталони Еластичен Појас Џеб Памук Лен Панел Панталони Панталони

Бинмер Менс Панталони Еластичен Појас Џеб Памук Лен Панел Панталони Панталони

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Мажи Цврст Секојдневен Еластичен Појас Џеб Памучен Ленен Панел Панталони Карактеристики : Материјал : пријателска за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише и може да се носи. Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки спортски панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Големини : машки еластични панталони за потење на половината достапни in S-3 XL, ве Молиме погледнете ја табелата со големини лево пред да нарачате. Прилики : машките панталони за чиста Стока се совршени за повеќето прилики во животот, џогирање, трчање, качување, спиење, релаксирање, секојдневно носење, јога, работа, празници, фотографија, училишна облека, без разлика дали носите или испраќате пријатели и семејство се добар избор.Џебови за затворање на врвки : Четири Сезони Пол : Менокација : Обичен Материјал На Отворено : Ленени Полиестерпанти Должина : Целосен Тип На Шема На Панталони : Цврста Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони. Големина Шема. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 104см/40.94" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66см/25.98 "Колк : 115см/45.28" Должина : 105.5 см/41.54" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70см/27.56 "Колк : 120см/47.24 " Должина : 107см/42.13" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74см/29.13 "Колк : 125см/49.21" Должина : 108.5 см/42.72" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 78см/30.71 "Колк : 130см/51.18 " Должина : 110см/43.31" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 82cm/32.28 "Колк : 135cm/53.15" Должина : 111.5 cm/43.90" . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 86cm/33.86 "Хип : 140cm/55.12 " Должина : 113cm/44.49" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5Х-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 90см/35.43 "Колк : 145см/57.09" Должина : 114.5 см/45.08 " ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ : опуштено вклопување дизајн со лабави нозе и бутови и тенок појас на врвка. Овие панталони се лабави и погодни за фитнес или спорт, суштински панталони за машка гардероба. СОВРШЕНО СПАРУВАЊЕ : Може да се комбинира со кошули, кратки ракави, блузи за резервоари, тренери, сандали итн. ЖИВОТЕН КВАЛИТЕТ : машките панталони Бинмер се издржливи, меки и удобни, Бинмери е посветена на дизајнирање облека што одговара на вашето тело и ви овозможува слободно да се движите низ животот. ГРИЖА ЗА КЛИЕНТИТЕ : горди сме што имаме најголемо задоволство на клиентите. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата