.

.

Dreambaby® Повеќенаменски И Мини Повеќенаменски Брави

Dreambaby® Повеќенаменски И Мини Повеќенаменски Брави

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Dreambaby® Повеќенаменските Безбедносни Брави се лесни за употреба во секоја просторија од домот и не бараат алатки за инсталирање. Со супер-цврста леплива подлога, тие лесно може да се нанесат на повеќето површини, вклучувајќи стакло, дрва, метал и ламинати. Повеќенаменските брави помагаат вашите деца да бидат побезбедни во секоја просторија од куќата, вклучувајќи кујна, бања, перална, гаража и простории за живеење. Dreambaby® 3 Повеќенаменски И 4 Мини Повеќенаменски Брави : Погоден за повеќето фиоки, ормани и апарати што не создаваат топлина. Ултра издржлив дизајн. Едноставна леплива инсталација. Нема алатки, навртување или дупчење во мебел. Пакетот вклучува 3 големи и 4 мини брави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата