.

.

Рејлун Мало Дете Врвка За Влечење Долги Панталони Зрак Нога Со Џебови Панталони Празнични Панталони Зелена 7T

Рејлун Мало Дете Врвка За Влечење Долги Панталони Зрак Нога Со Џебови Панталони Празнични Панталони Зелена 7T

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Момчиња, Деца, Бебешки Стил : Деца Бебе Момчиња Пролет Fall Долг Панталон, Секојдневен Харем Панталони, Мали Деца Панталони За Потење Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење, Џебови Боја : Зелена, Сива, Сина : 2 T(90), 3 T(100), 4 T(110), 5 T(120), 6 T(130), 7 T(140) (Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандексонска Должина : Долга Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Дневни, Секојдневни, Игротеки, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, ИГРИ НА ПЛАЖА.Карактеристики : 1. Материјал : Мешавина Од Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на момчињата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, нога со зрак, цврста боја, врвка за влечење, џебови итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Детски Момчиња Спортски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Детски Бебиња Момчиња Пролет Fall Долг Панталон, Секојдневен Харем Панталони,Мали Деца Жици Панталони. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс.Супер Меки, Удобни И Дише Мали Панталони, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн - Детски Момчиња Обични Панталони Со Права Нога со Џебови, Лабави Удобни Панталони Со Харем За Обични Зраци, Панталони Со Висок Струк,Долги Панталони со Врвки. Повод-Панталоните За Мали деца се Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Момчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата