.

.

Лос Анџелес Клиперс - С. Престон Маскота Чак Постер на wallидот на кондорот, 14.725 22.375

Лос Анџелес Клиперс - С. Престон Маскота Чак Постер на wallидот на кондорот, 14.725 22.375

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој тренд меѓународен НБА Лос Анџелес Клиперс - С. Престон маскота Чак Кондор 23 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата