.

.

Море Куче ПРЕДВОДЕНА Ден Ноќ Купола Светлина, 5 Објектив, Нерѓосувачки Челик

Море Куче ПРЕДВОДЕНА Ден Ноќ Купола Светлина, 5 Објектив, Нерѓосувачки Челик

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

ОВИЕ LED Дневни/Ноќни Светла На Куполата се преработени со интегрален прекинувач за вклучување/исклучување / вклучување и имаат две одделни светлосни кола. Едното коло користи проѕирна сијалица, а другото коло користи црвена сијалица за ноќно гледање. со мала потрошувачка на струја од 0,068 засилувачи @ 12 волти, тие испуштаат многу малку топлина и имаат исклучително долг работен век. ОВИЕ СВЕТЛА СО ЛЕД-Купола отпорни на вибрации имаат 15 бели и 5 црвени Led Диоди по светло. Изграден од отпорен на корозија печат 304 нерѓосувачки челик. Површински монтирања со три # 6 RH сврзувачки елементи (не се вклучени). Печат 304 Нерѓосувачки Челик. Отпорен на корозија. Силен, издржлив. Дизајниран за брза и едноставна инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата