.

.

Овошје На Разбој Женска Кратка Долна Облека, Пакет, Големини С-3ХЛ

Овошје На Разбој Женска Кратка Долна Облека, Пакет, Големини С-3ХЛ

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Плодот на новоизмислените памучни кратки гаќички На Разбојот сега е помек од кога било и изграден за целодневна удобност. Користевме пофино предиво за да создадеме прекрасно меко чувство што ќе ве подготви да се справите со денот. Овие гаќички доаѓаат со издржлив појас со кадифен грб кој гарантирано ќе остане без перење по миењето, и како и секогаш, Нашите Плодови од Гаќичките за Разбој се без ознаки и се направени со 100% памучна облога за крајна удобност. Класичната кратка силуета се наоѓа веднаш под папокот и обезбедува целосна покриеност на седиштата. 12 пакување краток гаќи. Мека, равел слободен појас. Ткаени со фино предиво за дополнителна мекост. Таг-слободен. 100% памук лагер. Боите може да варираат. 100% памук. Увезени. Машина за перење. 12дбра2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата