.

.

Девојки со деструктивни фармерки од Jordордаче, големини 5-18

Девојки со деструктивни фармерки од Jordордаче, големини 5-18

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие уништени фармерки од Jordордаче брзо ќе станат нејзин нов омилен одење, лесен за носење со силуета за подигање и ткаенина од тексас за совршено удобно вклопување. Деталите за врвни детали и класичниот дизајн со пет џеб ги прават лесен натпревар за сите нејзини врвови, од графички маички до најновиот трендовски изглед. Материјал : 91% памук/7% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Bootcut. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : тексас на истегнување; уништени детали; Висока половината. Девојки уништени фармерки за подигање од Jordордаче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата