.

.

Светло на опашката компатибилна со 2011 година- КИА Спортж левата страна на возачот, надворешна со сијалица

Светло на опашката компатибилна со 2011 година- КИА Спортж левата страна на возачот, надворешна со сијалица

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Специфични производи на производи Вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Црвен Ленскуст Пакет : NOFIT : Директен фитмент Тип : Директен замена Доцниот дел Број на дел : 924013 W02020. Компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Лева страна, надворешноста : монтирање на четвртина од четвртина Panelkia2013 Sportage EX Luxury2011-2013 Sportage (подмодел : база, екс, LX, SX) OE Број : 924013 W020. Број на делови : KI2804104. Број на размена на дел : 924013 W020, KI2804104. Се вклопува во Изберете : 2011.2013 Kia Sportage LX 2012 Kia Sportage Base/LX и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата