.

.

7 Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8. Оди Издание, Црно

7 Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8. Оди Издание, Црно

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Истражете ја вашата креативна страна со оваа таблета ЕВО од 7 инчи. Работејќи На Андроид 8.1, ќе имате можност да ги преземете вашите омилени апликации од продавницата На Google Play. Прелистување на интернет, гледање видеа, играње игри и многу повеќе дали е бриз со овие таблети? четири-јадро процесор. Дали сакате да го снимите вашиот пријател?роденден или направете глупаво селфи, лесно можете да го снимите сето тоа СО ЕВО?двојна камера. ОВОЈ ТАБЛЕТ EVOO доаѓа СО 16gb и микро sd слот за многу складирање. ЕВОО 7" Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8.1 Оди Издание, Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата