.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 4,5

Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 4,5

DEN 6199.68

Количината на стоката
Това е достапна

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 10 карати, оваа лента широка 6 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лента за удобност доаѓа во големина на прст 4.5.Метална Тежина : 5,73 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 4,51,8 мм дебелина На цврста Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединетите Држави Тип На Производ : Накит-Тип На Накит : Прстени-Тип На Прстен : Свадбени Ленти-Материјал : Основно : Злато-Материјал : Примарно - Боја : Бело-Материјал : Примарно - Чистота : 10к-Позлата : Ширина На Родиум-Лента : 6 Мм-Големина (Минимум) : 4,5-Големина (Максимум) : 4,75-Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25-Функција(1) : Вклопување Со Цврст Прстен : Удобност-гравирање : Да-Облик На Прстен : Рамен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата