.

.

Женски Кошули Женска Мода Обичен Ден На Свети Патрик Печатење О-Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Нане Зелена ХХХЛ

Женски Кошули Женска Мода Обичен Ден На Свети Патрик Печатење О-Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Нане Зелена ХХХЛ

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Свети Патрик Печатење О-Вратот Краток Ракав Врвот Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Зелена,Темно Зелена,Нане Зелена,Армиска Зелена,Флуоресцентна Зеленило : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Блуза жени; работни блузи за жени канцеларија; жени врвови облечени обични; жени деловни обични врвови; блузи жени; блузи дами блузи; женски блузи за работа; слатки блузи за жени; фустани кошули за жени; блуза за жени облечени секојдневни; женска блуза; женски кошули и блузи; обични блузи за жени; женски облечени блузи; кошула блуза за жени; женски фустан блузи и блузи;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата