.

.

Туреклос Бран Од Нерѓосувачки Челик Машина За Сечење Компири Зеленчук Овошје Брановиден Хеликоптер Домашна Кујна Алатка За Сечкање

Туреклос Бран Од Нерѓосувачки Челик Машина За Сечење Компири Зеленчук Овошје Брановиден Хеликоптер Домашна Кујна Алатка За Сечкање

DEN 1327.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Изработен Од нерѓосувачки челик за храна и пп материјал, силен и издржлив, што е лесен за употреба.Одлично за правење фенси рабови и парчиња вафли на разни овошја и зеленчуци.Висококвалитетниот машина за сечење материјали е цврст и издржлив за режење без напор, што е погодно за употреба.Специјалниот раб ги прави бранувањата подлабоки, ефектот на формирање е подобар и лесно е да се исечат прекрасни брановидни ленти и брановидни парчиња.Со специјалниот дизајн на обликот на рачката, машината за сечење компири со бранови е удобна за употреба.Спецификација : Материјал : ПП + нерѓосувачки челик боја : Прикажи како слика.Големина : 13,6 х 9,5 см.Пакет вклучени : 1 х бран компир машина за сечење. Со материјалот ОД ПП и нерѓосувачки челик, машината за сечење бран компир може да исече компир со одлична форма. Со рачките, хеликоптерот го олеснува сечењето сладок и совршен помфрит или друг зеленчук, заштедувајќи ви време за подготовка на храна. Брановиот хеликоптер е многу лесен за перење, може да се измие во машина за миење садови, што е погодно за перење. Може да се користи за сечење разновиден зеленчук, овошје, вафли, салати и е суштинска алатка за вашата домашна кујна. Со брановиот хеликоптер, можете да направите храна со убава презентација на храна, бидејќи можете да ја исечете храната со одлична форма.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата