.

.

е. л. ф. Лак За Усни, Дива Роза

е. л. ф. Лак За Усни, Дива Роза

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пукер до е.л. ф. лак За Бујна Усна На Козметиката, сакан по својата ултра-сјајна завршница без лепливо чувство. Благодарение на неговата кондиционирана формула, внесена со витамин, вашите усни ќе се чувствуваат меки и хидрирани. Изберете од убави нијанси што можат да се носат сами за суптилна нијанса на боја или слоевит над кармин за изглед подготвен за ноќ. Зошто ќе ви се допадне : . Им дава на вашите усни брилијантна сјајна хранлива, нелеплива формула остава усните да се чувствуваат омекнати збогатени со Хидратантни И климатизирани Витамини а и Облека сами за суптилна нијанса на боја или слоевит над кармин . . Клучни Состојки : . Витамин А-Хидрира и промовира Природна Влага Витамин Е - Ги Храни и омекнува усните . Нијанси : . Радосна-Розова Розасреќна-Правлива Шипинка-Коралекстатична-Длабока Бобинкаблисно-Карамела Кафеаво-Портокалова . Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. Сите е.л.ф. Кожата е исто така ослободена од сулфати. Горд сум што сум 100% Веган, Без суровост И Сертифициран Зајаче Што Скока. Бидејќи љубезноста е шик. Лакот за усни им дава на вашите усни брилијантен сјај. Негување, нелеплива формула остава усните да се чувствуваат меки. Суптилно миење на градежна боја. Збогатен Со Хидратантни И кондиционирачки Витамини А и Е.Подебели и кремасти од сјај, со повеќе пигмент. Ултра-сјај заврши. Носете сами за суптилна нијанса на боја или слоевит над кармин. 100% Вегански, без суровост И Сертифициран Зајаче Што Скока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата