.

.

Шума Машки Харем Панталони Памук Лен Фестивал Широки Цврсти Панталони Ретро Цигански Панталони

Шума Машки Харем Панталони Памук Лен Фестивал Широки Цврсти Панталони Ретро Цигански Панталони

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Машки Харем Панталони Памук Лен Фестивал Широки Цврсти Панталони Ретро Цигански Панталони Карактеристики : 1.лесна мека ткаенина за удобен женски допир, лесна за носење, бр wrinkles.2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.3.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни.4.Изберете го,покажете ја својата енергија.Информации за производот : Пол : Мансезона : Aut,Зимска Пригода : Секојдневен,Дневен Материјал : памучна ленена дебелина : Стандардна Линија На Половината : Природен Пакет вклучува : 1x Мажи Панталони Должина На Половината 3xl96cm/37.8"104cm/40.9"Големина : 3 XLWaist : 96cm/37.8"Должина : 104cm/40.9" совет за големина : Ве Молиме Внимателно Прочитајте Го Воведот На Производот И Табелата Со Големини И Купувајте Врз Основа На Мерење На Вашето Тело. Се препорачува да се купи поголема големина. Машки Харем панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата