.

.

Долговечност лантанирана 1 16 5kit

Долговечност лантанирана 1 16 5kit

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Две проценти лантаниран е веројатно најпопуларната замена за два проценти товарен волфрам. Нудејќи подолг животен век од двата проценти товарен волфрам, тоа е убава алтернатива. Овој волфрам може да се користи и со трансформатор и инвертер технологија и во режимите AC и DC. Компатибилен со долговечноста Tigweld, Weld Max, Promts и иноваторот заварувачи, тој е совршен за заварување на алуминиум. Овој производ е дизајниран за извори на енергија заснована на трансформаторот и инверторот и има долг животен век. Долговечноста лантанирана 1/16 "(1,6мм) 5Кит : Компатибилен со долговечноста Tigweld, Weld Max, Promts и иноваторските заварувачи. Совршен за заварување на алуминиум. Наменет за извори на енергија базиран на трансформатор и инвертер. Долг животен век.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата