.

.

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Се Протега Сомотски Џебни Панталони, Достапни Во Редовни И Ситни Должини

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Се Протега Сомотски Џебни Панталони, Достапни Во Редовни И Ситни Должини

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Задолжителни сомотски панталони Само Од Моја Големина нудат ласкав, рамен преден дизајн и лесно, влечење. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'11", Половината : 34", Биста : 41", Колковите : 45". Моделот носи големина 1Х. Висок пораст; прибл. инсем : 29". Стил на повлекување; полу-назад еластична половина. Два предни џебови. Рамен фронт. 98% Памук/2% Спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата