.

.

Acdelco E1805A Прекинувач За Притисок На Моторното Масло Одговара избери: 1996-ТОЈОТА РАВ4, 1993 - ТОЈОТА КАМРИ

Acdelco E1805A Прекинувач За Притисок На Моторното Масло Одговара избери: 1996-ТОЈОТА РАВ4, 1993 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 1253.12

Количината на стоката
Това е достапна

Прекинувачот за притисок на моторното масло ACDelco изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме прекинувач за притисок на моторното масло за речиси секој автомобил на патот денес. Прекинувачот за притисок на моторното масло ACDelco е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Професионална, премиум резервна замена. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Одговара Изберете : 2009-2018 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2,5 Л 2010-2017 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,5 Л 1993-1995,1998-1999,2005-2014 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л 2002.2007-2009 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 2008-2016,2019-2020 Тојота Хајлендер 6 ЦИЛ 3,5 Л 2000-2001,2003-2006 ТОЈОТА КАМРИ 2001-2006,2017-2018 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2016-2017,2019-2020 ТОЈОТА ТАКОМА 6 цил 3,5 Л 2000-2006,2018 ТОЈОТА ТАКОМА 2010-2014 ТОЈОТА ПРИУС 4 ЦИЛ 1,8 Л 2007-2016,2019-2020 ТОЈОТА СИЕНА 6 ЦИЛ 3,5 Л 2007-2016,2018-2020 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 ЦИЛ 4 Л 2007-2020 Лексус РХС 6 цил 3,5 л 2000-2006,2017-2018 ТОЈОТА СИЕНА 2007-2015 Тојота Такома 6 ЦИЛ 4 Л 2000-2003,2005-2006 ТОЈОТА ТУНДРА 2000-2004 ТОЈОТА КОРОЛА 2007-2009 тојота ПРИУС 4 Цил 1,5 Л 2010-2012 субару аутбек 4 ЦИЛ 2,5 Л 2010 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4 ЦИЛ 2,5 Л 1993-1999 ТОЈОТА КАМРИ 4 ЦИЛ 2,2 Л 2000-2006,2017 ТОЈОТА 4РУНЕР 2000-2009 ЛЕКСУС ЕС 2007-2014 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 6 Цил 4 Л 2007-2008 тојота РАВ4 4 ЦИЛ 2,4 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата