.

.

Женски Плус Големина Опуштено Вклопуваат Карго Панталони

Женски Плус Големина Опуштено Вклопуваат Карго Панталони

DEN 293.92

Количината на стоката
Това е достапна

Женските Опуштени Товарни Панталони на дики седат малку под половината со опуштено вклопување низ седиштето и бутот. Тоа е разноврсна, функционална панталона со подвижен товар со затворачи за куки и јамки, страничен џеб за повеќекратна употреба и џебови за размавта на грбот со предвремени затворачи. Овој секојдневен панталон е дизајниран за траен комфор и стил, давајќи ви едноставен и функционален изглед по кој барате. Плус големини. Седи малку под половината; дополнителна просторија во седиштето и бутот; џеб со товар; страничен џеб за повеќекратна употреба; права нога; плус големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата