.

.

Жени Обични Печатење Лабава Круг Вратот Долги Ракави Блузи ЧМОРА М

Жени Обични Печатење Лабава Круг Вратот Долги Ракави Блузи ЧМОРА М

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60см/23.62" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 63см/24.80" должина : 71см/27.95"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 122см/48.03" РАМО : 45СМ/17.72" Ракав : 64см/25.20" Должина : 72см/28.35" ① Материјал : мек и удобен спарете СО ПАНТАЛОНИ,ЗДОЛНИШТЕ, ХЕЛАНКИ или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден За Пролет, лето ,umn или зима.Пол : Жени / Карактеристики : опсег На Долги Ракавиилист 1-3кмстил : Мода, Секојдневна, Мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Сезона : Пролет Aut Зимска Блуза Должина : Редовна Пригода : Мода, Дневна Содржина На Пакети : 1 Х Женски Врвови ♛Инструкции За Нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте и изберете ја соодветната големина пред да нарачате и обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање на стоката. Животот не е лесен и претприемништвото не е лесно, ве молиме разберете, ви благодариме за соработката. ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ХМОРА, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ♛Повод : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. ♛Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 13686 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата