.

.

10сет Лента Стегање Стегач Завршува Јастог Канџи Затворачи И Синџир Златен Тон ЗА САМ

10сет Лента Стегање Стегач Завршува Јастог Канџи Затворачи И Синџир Златен Тон ЗА САМ

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : 1. ЦВРСТ КАБЕЛ КРАЈ КЛИПОВИ - овој кабел крајот стегање е направен од галванизација метален материјал со исклучителна изработка, тешко и издржливо, не е лесно да исчезнат или ' рѓа, и има долг живот услуга.2. СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-тие доаѓаат со затворач за канџи од јастог и синџир за продолжување, можете слободно да ја прилагодите должината. Исто така, може да отстрани или додаде дополнителни прстени за скокање. Дизајн на правоаголна форма со заби за подобро држење што може цврсто да закачи лента или кожни жици.3. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Користете рамна клешта за нос за да ги затворите стегите на стегачот и да ги натерате да се држат на место за лента, чипка, свила, ткаенина, велур и кожни рамни јажиња.4. ШИРОКА ПРИМЕНА-Одлично за правење САМ занаети, како што се чокери, нараквици, приврзоци или краеви на обележувачи. Можете да направите посебен подарок за вашето семејство и пријатели. Боја : Златен Тон. Материјал : Метал. Завршна Површина : Галванизација. Стегање Крајот Затворач Ширина : 10мм/ 0.39". Должина на продолжен Синџир : 60мм/ 2.36". Вкупна Должина : 65мм/ 2.56". Содржина на пакетот : 10 Комплети x Кабел Крај Стегање Прстиња со Јастог Канџи Затворачи И Продолжување Синџир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата