.

.

Стрип Филм - Темниот Витез - Џокер Играње Картичка Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Стрип Филм - Темниот Витез - Џокер Играње Картичка Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Осветлете ја секоја просторија со Овој ФИЛМ ЗА СТРИПОВИ На ДК - Темниот Витез - Ѕидниот Постер За Карти За Играње Џокер. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни ДК Стрипови Филм-Темниот Витез - Џокер Играње Картичка Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата