.

.

Автоматски Менувач Проводник Плоча-Компатибилен Со-Мерцедес - БЕНЦ Г АМГ 2010

Автоматски Менувач Проводник Плоча-Компатибилен Со-Мерцедес - БЕНЦ Г АМГ 2010

DEN 1523.68

Количината на стоката
Това е достапна

Автоматски Менувач Диригент Плоча - Компатибилен со 2003 - 2011 година Мерцедес-Бенц G55 AMGFeatures : - Не бара специјализирани алатки за инсталација - OE Стил за лесна замена и fitment - Поголема контрола на квалитетот гарантира дел ги исполнува стандардите за производите - Изградена со квалитетни материјали за да се обезбеди трајност - Слој слој за зголемена отпорност на корозија - Обезбедува лесен за инсталација - Обезбедува лесен за инсталација - жици се подигнат не бара спојување - Тестиран за да се обезбеди соодветно одговара и непроблематична перформанси - Изградена со квалитетни материјали за зголемена издржливост - Дизајниран за правилно одговара за вашето возило - Направени на материјали отпорни на корозија за да се обезбеди трајност - Изграден со траен печат челик - функционална ставка неопходни за донесување државните инспекции, - Обезбедува лесен за инсталација - приклучоци во постојните инсталации темперамент - Натпревари изглед на OE switch - Изградена со квалитетни материјали - Изградена со квалитетни материјали за продолжена, сигурен сервис живот - Направени од издржлив материјал да се спротивстави на пукнатини - Направени од долготрајни гума за зголемена отпорност на абење - Изградена со висок квалитет на материјалите за да се продолжи работниот век на дел - Uesd за монтажа на стабилизатор бар - функционална ставка е потребно за одржување на јасна windshield - Собранието дизајниран со истите материјали и компоненти, како оригиналниот дел - За печат помеѓу филтер и адаптер - го Замени кога се носи за возење безбедност - Обезбеди оптимални перформанси за вашиот систем за сопирање со нови и чисти господар цилиндричен резервоар - Изградена со квалитетни материјали да го издржат носат и солза - Прав-обложени за заштита од корозија - Прес-на лежишта за да се олесни инсталацијата - ефикасна алтернатива за замена на целата собранието - Bushings обезбеди непречено функционирање - Алуминиум за долгорочна изведба - Високо-квалитетни материјали кои се користат за долг живот - се Поврзува турбополнач да coolant систем - неопходен елемент за непречено функционирање на VVT системот - ги Исполнува или го надминува ОЕМ спецификации - Строги мерки за контрола на квалитетот - 12-месечен SKP ограничен warranty Compatible Со или Одговара : - 2011 Година Мерцедес-Бенц G55 AMG 722.6 - 2009 година Мерцедес-Бенц G55 AMG 5 Spd - 2003 - 2008, 2010 Година, Мерцедес-Бенц G55 AMGFits Години : 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Преглед Опис на Производот за да се Обезбеди Соодветно Одговара. 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011. Автоматски Менувач Проводник Плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата