.

.

Д1628БА Брит Анодизиран 3 4 Алуминиумски Агол Истиснување 144 Должина На Акции

Д1628БА Брит Анодизиран 3 4 Алуминиумски Агол Истиснување 144 Должина На Акции

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Екструзии ОД АЛУМИНИУМСКИ Агол CRL се дизајнирани за инсталации на огледални ѕидови и други апликации. Аголни истиснувања може да се користат за внатрешни и надворешни агли. Важни Белешки : должините на залихите од 12 ' (3,66 м) мора да испраќаат заеднички превозник, освен ако конкретно не се намалат за испорака НА UPS. 12 ' (3,66 м) Должина На Акциите. Достапно Во Неколку Завршетоци. За Внатрешни и Надворешни Агли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата