.

.

Предна Прошетка Женски Туника Фустан Мајка Деца Обични Цветни Замав Фустан Појавување Надвор Рамо Семејство Цевка Врвот Фустани

Предна Прошетка Женски Туника Фустан Мајка Деца Обични Цветни Замав Фустан Појавување Надвор Рамо Семејство Цевка Врвот Фустани

DEN 495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Девојки Стил : Жени Девојки Миди Фустан, Секојдневни Лабави Фустани, Летен Сарафан Со Резервоари, Боемски Фустани, Фустан На Плажа, Родителско Дете Носат Ками Фустан, Семејни Фустани, Соодветни Семејни Облеки Тип На Шема : Цветен Принтбој : Бела Боја Големина : С, М, Л, XLChild Големина : 2 Y, 3-4 Y, 4-5 Y, 6-7 Y, 8-9ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Фустан За Рамо : Должина На Миди Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Боемски Цветен Миди Фустан. Дизајнот На Вратот И Полите На Екипажот Надвор Од Рамото Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Бохо Маици, Лелеав Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Пловен Принт, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Родител Дете Резервоар Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мајка Ќерка Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Миди Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оф Рамо Миди Фустан, Краток Ракав Фустан, Бохо Цветни Печати Фустан, Плажа Сарафан, Краток Ракав Резервоарот Фустан, Трендовски и Елегантен. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата