.

.

Мешани Мозаични Плочки Тркалезно Стакло Мозаик Печатено Стакло Овални Скапоцени камења ЗА Накит САМ Занаети

Мешани Мозаични Плочки Тркалезно Стакло Мозаик Печатено Стакло Овални Скапоцени камења ЗА Накит САМ Занаети

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Овој вид на занаетчиски предмети е стаклени плочки од мешани различни бои. Тоа е креативна декорација на накит во половина круг. Со безбеден и материјал, тој е издржлив и практичен. Покрај тоа, стаклените кабохони се различни и убави. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Стакло. - Големина : 1х1х0, 4см. - Материјал : Стакло. Големина : 1 * 1* 0.4 цм/ 0.4 * 0.4 * 0.16 инч (L*W*H). - Добар квалитет, водоотпорен и лесен за лепење. - Широки апликации : одговара за украси во накит, часовник, слика, вазна и други места. - Погоден ЗА дизајн НА НАКИТ САМ, кој се користи за обетки, врски со манжетни и други занаети, правејќи ја вашата декорација невообичаена. - Половина круг круг рамен назад за накит и поставувања. Материјал : Стаклени Мозаични Плочки, Стаклен Мозаик, Стаклени Овални Скапоцени Камења, Плочки За Накит, Стаклени Плочки. Големина : 1 * 1* 0. 4см / 0. 4 * 0. 4 * 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата