.

.

Наизменичен Бран Багет Дијамант Моисанит Свадбен Прстен 10к Бело Злато

Наизменичен Бран Багет Дијамант Моисанит Свадбен Прстен 10к Бело Злато

DEN 5632.00

Количината на стоката
Това е достапна

Наизменичен бран дијаманти од багет моисанит заслепуваат една третина од бендот за модерен и сјаен изглед. Метал : 10к Бело Злато. Ширина на бендот : 1,8 мм. Акцент Скапоцен Камен Тип : Дијамант Моисанит. Акцент Скапоцен Камен Детали : 3. 60Х1, 8мм багета сече 15 камења. Вкупна Каратна Тежина : 1,20 кт. Овој прекрасен свадбен бенд со веренички прстен се одликува Со дијамант Моисанит Од највисоко одделение Ввс. Сите наши прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата